2) Вирішив ще глянути приклади робіт "в живу" - і мені організували огляд будинку який був на фінішному етапі будівництва. Мене все влаштувало і ми домовилися зробити попередній розрахунок вартості будівництва фундаменту по моєму проекту…
3) Сподобалось, що розрахунки вартості співпали з реальною вартістю робіт! Таке буває рідко – так як розрахунки зазвичай роблять на «на колінці», тільки для того щоб взяти гроші із замовника і «прив’язати» до себе. А потім бюджет буде декілька раз збільшений всякими приписками і доп. роботами! На всі закупівлі мені видавали звіт + чеки.
4) Робітники компанії знають свою справу і роблять її якісно і швидко. Було декілька випадків, коли потрібно було вийти у вихідний, всі виходили. А одного разу навіть довелося заливати бетоном цоколь вночі зі світлом – так як виробник бетону нас підвів і пізно подав бетон…
5) Перший етап будівництва завершений. Надалі також буду працювати із Ромбом. На слідуючі етапи також добавлю відгуки…
Давидчук Олена19.01.2021
Дякуємо компанії "РОМБ"за реконструкцію нашого будинку,дуже відповідальна команда.Рекомендуємо!
Олена Гуменюк01.10.2020
Звернулись по рекомендації, потрібно було укласти бруківку. Разом зробили всі водовідведення дощової води. Роботою дуже задоволені. Все зроблено у найкоротші сроки і дуже якісно. Хлопці дуже старанні і відповідальні. Чудова робота чудової команди! Рекомендую!
Телефонуйте +38 (097) 325 84 86
Або залиште заявку!
Фундаментні роботи
Приклади робіт
Фундаментні роботи
Плануючи будівництво дуже важливо здійснити відповідальний підхід при виборі типу фундаменту для майбутнього будинку (спорудження), тому що це один з найбільш важливих етапів усього циклу в будівництві. Помилка, закладена на початку будівництва: неякісно або помилково спроектований фундамент, економія при використані будівельних матеріалів, призводять у майбутньому до дуже серйозних негативних наслідків при експлуатації будинку.
Головне функціональне завдання фундаменту – це підтримувати підземну частину будинку, яке витримує навантаження та передає їх на підставу. Підстава - це шари щільного ґрунту. Необхідно ретельно подбати про вибір типу фундаменту, якщо ви збираєтесь побудувати будинок своєї мрії, а також у величезній мірі піклуєтесь про його капітальність та довговічність.
Фундаментні роботи
Тип фундаменту, вибір який залежить від багатьох кліматичних та геологічних факторів, визначає наступний етап при проведенні будівельних робіт зі зведення будинку. Безпосередньо перед побудовою фундаменту необхідно провести попередній спектр робіт, який допоможе виявити особливості місцевості, а тобто: визначити рельєф території, тип ґрунту, здійснити розмітку ділянки по основних напрямках майбутнього будинку, при необхідності виконати осушувальні роботи, здійснити встановлення дренажної системи.
Враховуючи всі ці аспекти, наша будівельна компанія «Ромб», яка розташована у м. Житомир індивідуально та дуже ретельно підходить до побудови фундаменту з використанням різних типів. Всі вони відрізняються між собою по ступені складності та використаним методам при їх реалізації, задіяних матеріалів та вартості.
Типи фундаментів
Наша команда використовує декілька різновидів фундаменту, щоб враховувати усі аспекти та потреби замовника, а саме:
Стрічкові фундаменти широко використовуються: для будинків з бетонними, кам'яними, цегельними стінами; будинків з важким перекриттями; у випадку, якщо існує загроза нерівномірних осад фундаментів, через неоднорідність ґрунтів на ділянці; якщо в будинку планується будівництво підвального приміщення або цокольного поверху, при цьому стіни стрічкового фундаменту будуть утворювати стіну для підвального приміщення. Внутрішній розподіл на підвиди відбувається по типу використаних елементів та методів укладання: збірний стрічковий фундамент, фундамент з використанням залізобетонних та бетонних елементів, монолітний та збірно-монолітний; стрічковий фундамент, одержаний при використану методу бутового укладання із застосуванням бетону. Саме тому стрічковий фундамент завдяки своїй надійності та «витривалості» віднесено до універсальних.
Стовпчасті фундаменти використовуються при будівництві будинків та споруджень, що не мають цокольних або підвальних поверхів, що не завдають критичного навантаження на будинки з деревини, споруджень із щитовими або каркасними стінами. При побудові фундаменту використовуються стовпи, які розміщують по кутах будинку та у місцях найбільшого тиску стін на фундаментну основу. Такий тип фундаменту використовується на ґрунтах, які схильні до промерзання.
До переваг, при використанні цього типу, слід віднести: низьке осідання ґрунту при великих навантаженнях на фундамент, невисока вартість у порівнянні з іншими типами фундаментних робіт, практично виключені земляні роботи. До недоліків відносяться: неможливість при встановленні стовпчастого фундаменту на сипучих ґрунтах; особливості конструкції не дозволяють закладати його при будівництві масивних багатоповерхових будинків.
Плитні фундаменти це вибір при будівництві малоповерхових будівель. Вони використовуються на змішаних ґрунтах, при наявності близького залягання ґрунтових вод, та на ґрунтах схильних до сезонного обдимання. Плитний фундамент являє собою монолітну плиту, яка проходить під усією площею будівлі, та характеризує собою суцільний або ребристий залізобетонний моноліт чи складається із залізобетонних балок із щільним закладенням швів і наступним монолітним покриттям. Через те, що навантаження від ваги самого будинку розподіляється по всій площі плити, це дозволяє знизити навантаження на ґрунт. Своєю чергою до самої конструкції пред'являються підвищені вимоги.
Використане, при побудові фундаменту, армування убезпечує суцільну конструкцію від переміщень та усадки ґрунту. До переваг потрібно віднести: залучення дуже простої технології при виготовленні бетонної суміші; забезпечення високої опорної здатності; поверхню плити можна використовувати в якості полового покриття; зниження тепловтрат; економія витрат при проведені земельних робіт. З недоліків слід відзначити: неможливість здійснення ремонту; складність суміщення підвального приміщення з суцільною плитою; процес формування фундаменту повинен виконуватися при сприятливих погодних умовах; висока вартість. Але якщо розглядати високу вартість, то вона пояснюється підвищеною матеріаломісткістю: використання великої кількості бетону та арматурного профілю. Але плита дає можливість заощадити на інших етапах будівництва та додатково дає можливість побудувати в подальшому теплий енергоефективний будинок.
Слід пам'ятати, що нульовий цикл зведення будинку (підготовка основи, побудова фундаменту) – зароджує основу для Вашого майбутнього будинку. Тому якщо Ви зверніться до нашої компанії для замовлення послуги зі зведення фундаменту ми зі своєї сторони гарантуємо професійний і високоякісний підхід. Спеціалісти нашої компанії завжди готові надати Вам кваліфіковану допомогу. При цьому ми гарантуємо, що наданні послуги будуть відповідати усім державним будівельним нормам та правилам. При цьому наші ціни вас приємно здивують.